Najczęściej zadawane pytania:Dlaczego nie mogę się zalogować?
- upewnij się, czy zamówiony abonament nie dobiegł końca oraz czy jest opłacony.
- sprawdź poprawność używanego loginu i hasła. Aktualne dane potrzebne do zalogowania się, przesyłane są z każdym raportem przetargowym.
- gdy problem nie został rozwiązany skontaktuj się z pracownikami naszej firmy w celu zlikwidowania problemu.


Dlaczego nie mogę otworzyć ogłoszenia będąc na stronie www.oferty-biznesowe.pl ?
- upewnij się, że jesteś zalogowany.
- gdy po kliknięciu w przycisk 'pokaż szczegóły' nie ma żadnej reakcji naciśnij najpierw klawisz F5 w celu odświeżenia strony i ponownie kliknij na przycisk 'pokaż szczegóły'


Otrzymuje inne informacje niż mnie interesują?
Prosimy o zalogowanie się do serwisu za pomocą loginu i hasła nadanego podczas rejestracji w naszym systemie, następnie proszę wybrać Edycje danych, przejść do części strony Powiadomienia o ogłoszeniach i sprawdzić ustawienia branż oraz zakres terytorialny z jakiego przesyłane są informacje.


Raporty powiadomień przychodzą nieregularnie na adres e-mail, mam wątpliwości czy
otrzymuje wszystkie informacje.

Prosimy o zalogowanie się do serwisu za pomocą loginu i hasła nadanego podczas rejestracji w naszym systemie, proszę otworzyć zakładkę MOJE OGŁOSZENIA, powinna wyświetlić się lista wszystkich informacji ułożonych datą opublikowania w serwisie, które były wysłane na podany adres e-mail.


Raporty powiadomień przychodzą nieczytelne, tekst jest porozrzucany.
Proszę sprawdzić w opcjach ustawienia konta pocztowego czy skrzynka odbiorcza odczytuje przychodzące wiadomości w formacie html (ta opcja powinna być zaznaczona).


Chciałbym aby informacje miały inny wygląd graficzny lub też treść ogłoszenia w oryginalnej formie była widoczna pod skrótową informacją, itp.
W przypadku tych zmian w koncie klienta prosimy o kontakt z pracownikami firmy tutaj


Chce zmienić adres e-mail na który przychodzą powiadomienia.
Prosimy o zalogowanie się do serwisu za pomocą loginu i hasła nadanego podczas rejestracji w naszym systemie, następnie proszę wybrać Edycje danych, przejść do części strony Powiadomienia o ogłoszeniach, zastąpić istniejący adres nowym a następnie zatwierdzić zmianę klikając przycisk Zapisz.

Bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń!
Nasz portal umożliwia bezpłatne dodawanie ogłoszeń biznesowych, które podlegają weryfikacji aby trafiły do odpowiedniej grupy odbiorczej.
Posiadamy w bazie kilkaset tysięcy firm posegregowanych branżowo, terytorialnie oraz na wiele innych sposobów aby oferty trafiły do odpowiednich podmiotów gospodarczych dając możliwość podjęcia współpracy z dostawcą , odbiorcą, usługodawcą bądź usługobiorcą.
Zachęcamy do bezpłatnego skorzystania z usługi która oferuje olbrzymie korzyści .
Dodaj ogłoszenie - bezpłatnie
W przypadku innych problemów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

tel. 22 26 70 520